kancelariazdjeciePrawo to  moja pasja, a świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w formie Kancelarii Radcy Prawnego jest urzeczywistnieniem moich marzeń zawodowych. Wieloletnia ciężka praca, poparta determinacją w dążeniu do osiągania celów, pozwala mi dzisiaj na przedstawienie Państwu siebie i swojej Kancelarii.

OSOBOWOŚĆ
Jestem osobą ambitną, konsekwentną i odpowiedzialną. Klienci i współpracownicy cenią moje zaangażowanie w wykonywaną pracę i umiejętność wyszukiwania nieszablonowych rozwiązań problemów prawnych. W relacjach międzyludzkich cenię sobie szacunek, szczerość i otwartość.

DOŚWIADCZENIE
Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2008 r. pracując w lubelskich kancelariach: komorniczej, adwokackiej i radcy prawnego, początkowo na stanowiskach asystenckich, później jako prawnik i aplikant radcowski. W okresie aplikacji nawiązałam współpracę z Kancelariami spoza Lublina oraz rozpoczęłam współpracę z Przedsiębiorcami w zakresie doradztwa biznesowego. W swojej dotychczasowej pracy wyspecjalizowałam się w obszarach szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa procesowego. Szczególnie dobrze poznałam zagadnienia prawa zobowiązań, prawa spadkowego, ubezpieczeń gospodarczych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

SPECJALIZACJA
Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie procesowym. Moja Kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla Przedsiębiorców, którym oferuję bieżącą obsługę prawną, doradztwo biznesowe oraz doradztwo w zakresie planowania spadkowego i sukcesji w firmach. Klientom indywidualnym oferuję pomoc m.in. w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (rozwodowych, alimentacyjnych), spadkowych, sprawach o zapłatę, innych sprawach cywilnych (zasiedzenia, służebności, znoszenie współwłasności) oraz w wielu innych. Moje priorytety to: zabezpieczenie interesu Klienta, szybkość i skuteczność działania.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE
W 2014 r. uzyskałam tytuł zawodowy radcy prawnego i zostałam wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie pod numerem LB-1955. Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Władam językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.